Szybkie wyszukiwanie   
  Poczta        Panel

Oferta - monitoring wizyjny CCTV

      Monitoring wizyjny - CCTV - jest w dzisiejszych czasach narzędziem niezbędnym do zapewnienia bezpieczeństwa. Pozwala nie tylko na identyfikację osób, oraz odtworzenie przebiegu zdarzeń, ale przede wszystkim ma działanie prewencyjne.

      Telewizja CCTV sprawdza się również wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba kontroli otoczenia, pracowników, itp. Dzięki najnowszym rozwiązaniom można mieć podgląd swojej firmy, biura czy też domu z każdego miejsca na świecie przy pomocy łącz internetowych. W naszej ofercie znajduje się cała gama urządzeń najlepszych światowych firm. Instalujemy systemy telewizyjne w oparciu o wszystkie dostępne technologie - tradycyjne instalacje kablowe, instalacje w oparciu o protokół IP (sieć komputerowa), systemy bezprzewodowe. Dla wymagających klientów mamy również kamery o bardzo wysokiej rozdzielczości oraz sprzęt specjalistyczny działający w nietypowych warunkach.

Vivotek

      Najnowosze rozwiązania monitoringów obiektów coraz częściej bazują na systemach IP. Od lat jesteśmy specjalistami w zakresie sieci komputerowych jak i instalacji CCTV, dzięki czemu łącząc technologie możemy zapewnić profesjonalne instalacje systemów.

Kamera IP8161

Kamera IP megapixelowa ( l/p: demo/demo )
Przykładowa realizacja w opraciu o kamery IP: Kamera IP7135


Kamera IP ( l/p: demo/demo )